Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Festiwal Nauki na Zielonce

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Festiwal Nauki na Zielonce

Na zaproszenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, klasa 3 uczestniczyła w festiwalu nauki. Program podzielony był na trzy części matematyczną, fizyczną i informatyczną. Na pierwszej uczniowie opracowywali strategie pozwalającą wygrywać w różnych grach liczbowych. Następnie udali się do pracowni fizycznej gdzie mogli wykonać samodzielnie wiele doświadczeń fizycznych. Podczas przerwy nasi uczniowie udali się do pracowni mechatronicznej gdzie opiekun zapoznał ich z programowaniem robotów i zachęcał do wyboru tego kierunku po zakończeniu gimnazjum. Po czym przenieśli się do sali komputerowej gdzie tworzyli proste programy, retuszowali zdjęcia oraz brali udział w prezentacji systemów linux i windows 7.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Festiwal Nauki na Zielonce