Zawody gminne w szachy

Dnia 15.12.2010 w gimnazjum w Gnojniku odbyły się zawody gminne dla gimnazjów w szachy. Naszą szkołę reprezentowali trzej uczniowie: Jakub Brzeski, Grzegorz Wawryka, Dawid Kalisz. Zawodnicy grali systemem każdy z każdym rywalizując z najlepszymi graczami z gimnazjum w Gnojniku. Największą ilość punktów zdobył Jakub Brzeski, który zajął I miejsce. Na II miejscu znalazł się Grzegorz Wawryka a podium uzupełnił gracz gimnazjum w Gnojniku. Nasza dwójka graczy, którzy zajęli I i II miejsce awansowała do zawodów powiatowych. Mamy nadzieję, że taki sukces zaowocuje zwiększeniem liczby graczy w naszej szkole, którzy mają szansę doskonalić swoje umiejętności podczas gry na kółku szachowym.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Zawody gminne w szachy