Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zawody powiatowe w szachy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zawody powiatowe w szachy

Dnia 22 grudnia 2010 r. w Brzesku odbyły się zawody powiatowe w szachy. Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Jakub Brzeski i Grzegorz Wawryka. Podczas losowania przeciwników los sprawił, że trafili oni na tych najsilniejszych graczy. Rywalizacja była bardzo zacięta i ciekawa. Nasi zawodnicy walczyli w każdym meczu o zwycięstwo. Efektem tej walki był szereg zwycięstw, choć zdarzyły się także przegrane. W końcowej tabeli na 15 uczestników Jakub Brzeski zajął 6 miejsce a Grzegorz Wawryka miejsce 8. Taki wynik cieszy, zwłaszcza że ich przeciwnicy byli niezwykle wymagający. Naszym szachistom gratulujemy i dopingujemy do pogłębiania swoich umiejętności.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Zawody powiatowe w szachy