Dzień Ziemi i Europy

Dzień Ziemi i Europy

9 maja uczniowie wraz z nauczycielami udali się do Świetlicy Wiejskiej w Uszwi, gdzie odbył się konkurs z okazji Dnia Europy oraz Dnia Ziemi. Uczestnicy odpowiadali na pytania na zasadzie programu "jeden z dziesięciu". Spośród 12 wyłonionych wcześniej uczniów troje zdobyło nagrody książkowe: I miejsce- Rafał Rożek z III a, II - Aleksandra Bukowicz z III b, III - Izabela Kural z IIIb. Konkurs przygotował i przeprowadził pan Bogdan Toboła.
Wszyscy dobrze się bawiliśmy i uświadomiliśmy sobie po raz kolejny jak ważna jest nasza planeta.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Dzień Ziemi i Europy