Poeci ziemi brzeskiej

Konkurs recytatorski 22 lutego 2007r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbył się turniej recytatorski "POECI ZIEMI BRZESKIEJ". Naszą szkołę reprezentowały: Roksana Burek, Monika Zych, Weronika Górka, Patrycja Pawełek i Monika Zydroń. W kategorii recytacja wyróżnienie otrzymała Roksana Burek, a w kategorii poezja śpiewana została wyróżniona Patrycja Pawełek, której na gitarze akompaniowała Monika Zydroń.
Podczas obrad jury uczestnicy konkursu wysłuchali koncertu grupy muzyczno-wokalnej z Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Następnie odbyło się spotkanie z  poetą panem Andrzejem Grabowskim, który opowiadał o arkanach sztuki recytowania oraz zachęcał młodych poetów do publikowania swoich wierszy w czasopiśmie "Iskra" promującym talenty literackie uczniów.
Na koniec przedstawiciele władz Brzeska wręczyli laureatom nagrody.

{gallery}aktualnosci/2006_2007/poeci_brzesko{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Poeci ziemi brzeskiej