Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum w Tenisie Stołowym

Gimnazjum w Tenisie stołowym
Kategoria chłopcy
Uszew 2007

W dniu 26 Lutego 2007 roku rozegrany został szkolny turniej tenisa stołowego w kategorii chłopców. Ogółem wzięło udział 13 uczniów z klasy I - III. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 3 uczestników. Tabela wyników była następująca:
  1. Kamil Baran - klasa III b
  2. Grzegorz Zych - klasa III b
  3. Sławomir Zych - I b

Indywidualne Mistrzostwa
Gimnazjum w Tenisie stołowym
Kategoria dziewcząt
Uszew 2007

W dniu 27 Lutego 2007 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym dziewcząt. Ogółem wzięło udział 10 zawodniczek reprezentantek poszczególnych klas. Do ścisłego finału zakwalifikowali się uczniowie :

1. Kamila Ryś - klasa I a
  2. Katarzyna Wąs - klasa III b
  3. Monika Zydroń - klasa II b
  4. Natalia Brzeska - klasa I a

Po zaciętej rywalizacji tabela wyników była następująca:

1. Natalia Brzeska - klasa I
  2. Kamila Ryś - klasa I a
  3. Monika Zydroń - klasa II b
  4. Katarzyna Wąs - klasa III b

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum w Tenisie Stołowym