Spotkanie z podróżnikiem

Dnia 15.12.2006 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Ryszardem Stabachem, podróżnikiem, który odwiedził Indie. Uczniowie Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej pilnie słuchali bardzo interesujących opowieści. Pan Ryszard opowiadał nam o karajobrazie Indii, wierze Hindusów i ich codziennych problemach. Historie te budziły różne emocje: jedne śmieszyły, zaskakiwały, inne skłaniały do refleksji. Była to dla nas bardzo ciekawa lekcja geografii i wiedzy o społeczeństwie. Na koniec podziękowaliśmy podróżnikowi brawami.

{gallery}aktualnosci/2006_2007/podroznik{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Spotkanie z podróżnikiem