Dziś zmartwychwstałaś Polsko!

13 listopada uczestniczyliśmy w akademii z okazji Święta Niepodległości przygotowanej przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Uszwi. Niecodzienna sceneria uroczystości - kościół parafialny w szczególny sposób skłaniała do refleksji nad drogą naszego narodu ku wolności, drogą okupioną krwią, cierpieniem i śmiercią wielu Polaków. Czy z tego tak cennego daru wolności potrafimy właściwie korzystać...? Jaki jest nasz patriotyzm dzisiaj...? Czy wartości Bóg, Honor, Ojczyzna znaczą coś w naszym życiu...?

{gallery}aktualnosci/2006_2007/11_11{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Dziś zmartwychwstałaś Polsko!