Inauguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2006/2007. Po Mszy św. w kościele parafialnym młodzież gimnazjum, Grono Pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców spotkali się na sali gimnastycznej. Gościem uroczystości był z-ca wójta Gminy Gnojnik p. Stanisław Kowalczyk.
Wraz z nowym rokiem w gimnazjum nastąpiły zmiany kadrowe. Po odejściu na emeryturę p. mgr Anny Szot stanowisko dyrektora szkoły objęła p. mgr Barbara Kondziołka. Pracę rozpoczęli także nowi nauczyciele: p. Magdalena Siwek ( n-l j. angielskiego), p. Sabina Krakowska ( n-l j. angielskiego), p. Wacław Sobczak ( n-l muzyki) oraz p. mgr Piotr Rzepa ( n-l chemii )

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Inauguracja roku szkolnego