Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Uszew znowu najlepsza!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Uszew znowu najlepsza!

Dziś, czyli 15.05.2006 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych rozgrywkach w piłkę nożną w Kątach. Kolejny raz pokazali, że na wiele ich stać. W skład drużyny weszli:

 • 1.Biernat Damian
 • 2.Baran Kamil
 • 3. Jagielski Jakub
 • 4. Wojciech Jagielski
 • 5. Pawełek Piotr
 • 6. Wąs Mateusz
 • 7. Zydroń Damian
 • 8. Witkowski Kamil
 • 9. Frankowski Mateusz
 • 10. Zych Grzegorz
 • 11. Wilk Piotr
 • 12. Kukla Wojciech
 • 13. Stalmach Radosław
 • 14. Pasek Dominik

  Mecze rozgrywano w dwóch grupach:

 • pierwsza:

- Uszew
- Jurków
- Wojakowa

 • druga:

- Brzesko
- Wola Dębińska
- Iwkowa

Pierwszy mecz nasza reprezentacja zagrała z Jurkowem i zwyciężyła 2:0. Kolejną potyczkę stoczyli z drużyną z Wojakowej i zakończyli ją wygraną 3:0. Uszew wyszła z grupy i zagrała mecz finałowy z Iwkową. Był on bardzo emocjonujący. Rozstrzygnięto go w rzutach karnych. Uszew wygrała 4:2 i tym samym zapewniła sobie I miejsce na etapie powiatowym oraz start w etapie rejonowym. II miejsce zdobyli gracze z Iwkowej, a III z Brzeska. Reprezentanci naszego gimnazjum zaprezentowali się z najlepszej strony. Nie stracili żadnej bramki. Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy, by na rozgrywkach rejonowych zajęli równie wysokie miejsce ;-).
 
 
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Uszew znowu najlepsza!