Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Testy kompetencji 2006

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Testy kompetencji 2006

Jak co roku w naszej szkole przeprowadzono sprawdzian kompenetcji dla klas III gimnazjum. Pierwszego dnia uczniowie zmierzyli się z częścią humanistyczną, a drugiego z matematyczno-przyrodniczą. Wyniki testów zadecydują o tym, do jakiej szkoły się dostaną.

 

 

Młodsze klasy również pisały swoje testy. Były one próbą wiedzy jaką zdobyli przez cały rok szkolny i przygotowaniem do tego, co czeka ich w przyszłości.

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Testy kompetencji 2006