Wycieczka do Krakowa

W dniu 12.02.2006r. odbyła się wycieczka do Krakowa dla 50 uczniów naszego gimnazjum o różnym statusie materialnym. Celem jej była realizacja programu wychowawczo-profilaktycznego przez pokazanie alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu podczas ferii. Wyjazd z Uszwi o godzinie 7:30. Opiekunami wycieczki byli: Pani Dyrektor Anna Szot, Pani Barbara Kondziołka, Pani Teresa Czesak, Pani Dorota Mucha, Pani Ewa Cichostępska. Trasa wycieczki obejmowała:
  • Udział we Mszy św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach,
  • Przyjazd na Wawel - zwiedzanie "Komnat Królewskich" i grobu św. Królowej Jadwigi - patronki naszego gimnazjum,
  • Spacer do Rynku, zwiedzanie Kościoła Mariackiego, Sukiennic oraz Muzeum Czartoryskich,
  • Przejazd na Kazimierz, udział w projekcji filmu fabularnego,
  • Powrót do Uszwi - godzina 21:00.    zobacz więcej
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Wycieczka do Krakowa