Spotkanie karnawałowe

9 lutego br. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum w Gnojniku. Spotkanie miało charakter integracyjny.
Pierwszoklasiści z obu szkół, współpracując ze sobą w grupach, brali udział w różnych konkurencjach związanych z karnawałem, m.in. projektowali stroje balowe, układali rymowane zaproszenie na bal, śpiewali fragment wybranej piosenki. Nie zabrakło także zadań sportowych. Uczestnicy imprezy musieli wykazać się umiejętnością skakania na skakance czy kręcenia hula-hoop. Jak przystało na karnawał, były również tańce dyskotekowe.
To już drugie spotkanie uczniów klas pierwszych gimnazjów z Uszwi i Gnojnika i zapewne nieostatnie.
Nikt nie jest przecież samotną wyspą i musi dostrzegać obok innych, musi umieć z nimi rozmawiać oraz wspólnie działać. Otwartości na drugiego człowieka, życzliwości i tolerancji należy się uczyć i właśnie realizacji tego celu służyło "Spotkanie karnawałowe", które upłynęło w radosnej, przyjaznej atmosferze.

{gallery}aktualnosci/2005_2006/spotkanie_integracyjne_pliki{/gallery}

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Spotkanie karnawałowe