Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Gminne Rozgrywki w Piłkę Koszykową Dziewcząt

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Gminne Rozgrywki w Piłkę Koszykową Dziewcząt

Dnia 03.02.2006.r drużyna dziewcząt z naszej szkoły, w której skład wchodzą :
- Aleksandra Imioło
- Weronika Górka
- Paulina Ciura
- Izabela Pytel
- Ewelina Pawełek
- Sylwia Odroń
- Monika Zabrzańska
- Katarzyna Wąs
- Patrycja Pawełek
- Monika Zydroń
wzieła udział w Gminnych Rozgrywkach Sportowych w Piłkę Koszykową w Gnojniku. W pocie czoła próbowały zwyciężyć. Mistrzem okazały się jednak zawodniczki z przeciwnej drużyny. Rozgrywki trwały 4 kwarty po 8 minut.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Gminne Rozgrywki w Piłkę Koszykową Dziewcząt