Te słowa Jana Pawła II były mottem poranka wigilijnego, który odbył się dnia 22.12.05.r w naszej szkole. Przeprowadzili go uczniowie klasy IIb i schola "xenium" pod przewodnictwem pani Doroty Muchy. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem a następnie zasiedli do stołu, by skosztować poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Zebrani Goście, Rada Pedagogiczna i uczniowie świetnie bawili się przy wspólnym śpiewie kolęd i pastorałek. Panowała ciepła, świąteczna atmosfera.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 "...Niech pokój i radość betlejemskiej nocy zagoszczą na stałe w sercach wszystkich..."