Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
"...Niech pokój i radość betlejemskiej nocy zagoszczą na stałe w sercach wszystkich..."

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

"...Niech pokój i radość betlejemskiej nocy zagoszczą na stałe w sercach wszystkich..."

Te słowa Jana Pawła II były mottem poranka wigilijnego, który odbył się dnia 22.12.05.r w naszej szkole. Przeprowadzili go uczniowie klasy IIb i schola "xenium" pod przewodnictwem pani Doroty Muchy. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem a następnie zasiedli do stołu, by skosztować poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Zebrani Goście, Rada Pedagogiczna i uczniowie świetnie bawili się przy wspólnym śpiewie kolęd i pastorałek. Panowała ciepła, świąteczna atmosfera.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 "...Niech pokój i radość betlejemskiej nocy zagoszczą na stałe w sercach wszystkich..."