Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Języków - Justin Bieber w gimnazjum

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Języków - Justin Bieber w gimnazjum

W dniu 29.09.2015 r. świętowaliśmy w naszej szkole obchody Dnia Języków. Z tej okazji wszystkie klasy przygotowały wystrój swoich sal lekcyjnych, strój narodowy i regionalne potrawy.

Klasa I zabrała nas w podróż do Kanady. Mieliśmy okazję skosztować tradycyjnych smakołyków m.in. naleśników z syropem klonowym, obejrzeć występ Justina Biebera, czy wysłuchać hymnu narodowego Kanady w wykonaniu ucznia tej klasy.

Klasa II zabrała nas na wycieczkę do Austrii. Spotkaliśmy tam Conchitę Wurst, skosztowaliśmy pysznych smakołyków oraz poznaliśmy najważniejsze zabytki w Austrii.

Z klasą III mieliśmy przyjemność przenieść się w świat kangurów, czyli do Australii. Poznaliśmy ciekawostki geograficzne oraz specjały kuchni australijskiej.

Wszystkie klasy wykazały się samodzielnością i kreatywnością, a przy tym prezentacje każdego kraju cechował adekwatny dobór materiałów do prezentowanych treści. Jednak zwycięzca jest tylko jeden i jury musiało dokonać wyboru. I miejsce zajęła klasa I, II miejsce klasa II, III miejsce klasa III. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Dzień Języków - Justin Bieber w gimnazjum