Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik

8 października w gminie Gnojnik odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik. W naszym gimnazjum był okręg wyborczy nr 2. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze. Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli do Rady, która będzie zajmować się sprawami młodzieży w gminie. Wszystko przebiegało zgodnie z procedurami. Nad wyborami czuwała Komisja Wyborcza w składzie: przewodnicząca Natalia Golec oraz członkowie: Magdalena Gusto, Klaudia Jaroszek, Weronika Szewczyk i Sylwia Biernat. W Komisji Gminnej byli: Konrad Rams, Natalia Rojek i Dominik Bober. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik