Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela był okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim pracownikom naszej szkoły. Uczniowie rozpoczęli uroczystość od podziękowań i życzeń skierowanych na ręce Pani Dyrektor. Młodzież z klasy III przygotowała akademię, która w sposób humorystyczny zapoznała wszystkich z najnowszymi trendami mody nauczycielskiej w bieżącym roku szkolnym. Mieliśmy okazję zobaczyć propozycje strojów dla nauczycieli: matematyki, j. polskiego, historii, biologii, zajęć artystycznych, wychowania fizycznego. Nie zapomniano również o najważniejszej osobie w naszym gimnazjum, czyli Pani Dyrektor. Pokaz mody zakończył strój dla pani woźnej.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Dzień Komisji Edukacji Narodowej