Młodzi Przedsiębiorczy w Uszwi

W bieżącym roku szkolnym w klasie drugiej powstała grupa projektowa, która realizuje program Młodzi Przedsiębiorczy przygotowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zespół przyjął nazwę Myślę, więc działam. Głównym celem projektu jest nauczenie młodzieży podstawowych zasad przedsiębiorczości: zarządzania budżetem, podejmowania różnych działań, określanie ich celów, harmonogramu i kosztorysu. Uczniowie mają już za sobą pierwsze zadania zaliczone przez mentora. O swoich działaniach piszą na Facebooku. Opiekunem grupy jest pani Dorota Mucha.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/projekt{/gallery}

>

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Młodzi Przedsiębiorczy w Uszwi