Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Andrzejki 2015

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Andrzejki 2015

24 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki, na które zaprosiliśmy młodzież z gimnazjum w Gnojniku pod opieką pani Małgorzaty Wawryki i z Lewniowej pod opieką pani Marty Mikołajek. Impreza odbyła się w ramach Młodzieżowej Inicjatywy Obywatelskiej. Na początku kilka przemiłych wróżek zapoznało nas z tradycją andrzejkową. Potem przy stolikach każdy mógł poprosić o dobrą wróżbę. Następnie zespół „Fantazja” przygrywał nam do tańca. W chwilach przerwy Mamy z Rady Rodziców serwowały pyszne kanapki i rogaliki. Młodzież bawiła się wspaniale.