Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Członkowie Młodzieżowej Rady Gminy z PG w Uszwi

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Członkowie Młodzieżowej Rady Gminy z PG w Uszwi

25 listopada odbyła się pierwsza sesja MRG. Prowadził ją przwodniczący Rady Gminy Gnojnik pan Janusz Zych. Przewodnicząca Komisji Wyborczej pani Danuta Sacha wręczyła młodzieżowym radnym zaświadczenia o wyborze. Radni gościli Wójta Gnojnika pana Sławomira Paterka.

W skład Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik weszli też uczniowie naszego gimnazjum.

Kamil Kaźmierczyk – uczeń klasy III

 

Kornelia Warkocz – uczennica klasy II

 

oraz uczennice klasy I: Kamila Wyczesana i Joanna Tasior.

 

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Członkowie Młodzieżowej Rady Gminy z PG w Uszwi