Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Kronika Sportowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Kronika Sportowa

W ramach projektu Młody Obywatel współorganizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w bieżącym roku uczniowie klasy III realizują program Kronika Sportowa. Polega on na tym, że młodzież zbiera informacje w jaki sposób starsze pokolenie spędzało czas wolny. Szczególną uwagę przywiązuje do dawnych gier i zabaw. Poprzez ankiety i wywiady z mieszkańcami Uszwi i Zawady Uszewskiej uczniowie zbierają na ten temat informacje.

.be