Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wiosenny Turniej Sportowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wiosenny Turniej Sportowy

Pierwszego kwietnia 2016 r. w naszym Gimnazjum odbył się turniej sportowy. Samorząd Uczniowski dzięki pomocy p. Marty Szczepańskiej przygotował bogaty zestaw konkurencji, które pozwoliły miło spędzić czas w ten prima aprilisowy dzień. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 2, drugie miejsce klasa 1, trzecie miejsce klasa 3. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wiosenny Turniej Sportowy