Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

29 maja uczestniczyliśmy w uroczystej akademii poświęconej rocznicy uchwalenia Konstytucji  3   Maja. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej. W scenerii symboli narodowych przypomnieli  trudną sytuację polityczną Polski w II poł. XVIII w., podkreślili wagę obrad  Sejmu Czteroletniego oraz doniosłość faktu uchwalenia Konstytucji  w 1791 r. Patriotyczne wiersze i piosenki oraz utwory polskich kompozytorów wprowadziły nas w atmosferę święta narodowego.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja