Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z Policjantami

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z Policjantami

W ostatnim czasie w naszej szkole w ramach programu „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń” odbyły się spotkania z przedstawicielami Komendy Policji w Czchowie. Policjanci rozmawiali z młodzieżą na temat prawa funkcjonującego w Polsce oraz obowiązku jego przestrzegania. Szczególnie zwrócono uwagę na obowiązki uczniów w tym zakresie. Panowie przeprowadzili też z młodzieżą konwersatorium. Poruszano tematy związane z kibolami, blokersami i grupami podwórkowymi. Wspólnie zastanawiano się co robić, gdy rozpozna się zagrożenie. Policjanci podpowiadali też, jak się bronić przed wciągnięciem do paczki. Sporo miejsca w dyskusji zajął temat cyberprzemocy. Uczniowie dowiedzieli się, co kryje się pod tym terminem, w jaki sposób reagować na to zjawisko i jak się można bronić.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Spotkanie z Policjantami