Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
X Zjazd Szkolnych Kół Caritas

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

X Zjazd Szkolnych Kół Caritas

9 czerwca członkowie SKC naszego Gimnazjum uczestniczyli w X Zjeździe Szkolnych Kół Caritas diecezji tarnowskiej w Zabawie. Najpierw pojechaliśmy do Wał-Rudy – miejscowości, z której pochodziła bł. Karolina Kózka. Zwiedziliśmy dom błogosławionej oraz odprawiliśmy drogę krzyżową szlakiem jej męczeństwa.

Następnie udaliśmy się do Sanktuarium bł. Karoliny Kózki w Zabawie i uczestniczyliśmy we Mszy św. pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza. Po nabożeństwie rozpoczęła się agapa połączona z poczęstunkiem.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 X Zjazd Szkolnych Kół Caritas