Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Mój wolny czas w cyberprzestrzeni

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Mój wolny czas w cyberprzestrzeni

Niedawno w naszej szkole odbył się happening dotyczący funkcjonowania młodzieży w cyberprzestrzeni. Uczniowie klasy II pod kierunkiem pani Doroty Muchy przygotowali przedstawienie, w którym pokazali, jakie zagrożenia czyhają na młodzież w sieci. Największe to: uzależnienie, złe treści, spam, wirusy i oszuści. Na zakończenie odbyła się dyskusja dotycząca bezpiecznego korzystania z internetu.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Mój wolny czas w cyberprzestrzeni