Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej

W dniach 23-25.05.2016 r. klasa 3 udała się na wycieczkę do Jodłówki Tuchowskiej. Czas spędzali na pieszych wycieczkach po malowniczych terenach tamtego rejonu. Wśród innych atrakcji były m.in. ognisko, karaoke i wspólna gra zarówno na boisku jak i na pracowni komputerowej. Wśród lekcji historii i aktywnym formom wypoczynku wszyscy dobrze się bawili..

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej