Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka - Azoty S.A. w Tarnowie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka - Azoty S.A. w Tarnowie

14 czerwca kl. II odwiedziła siedzibę Grupy Azoty S.A.  w Tarnowie w  ramach akcji informacyjno-edukacyjnej dla młodzieży szkół pt. „Tworzywa – materiały przyszłości”. Jej celem było  zaprezentowanie tworzyw produkowanych w Grupie Azoty. Uczniowie zwiedzili Laboratorium Tworzyw Sztucznych, gdzie odbyła się prezentacja sprzętu laboratoryjnego oraz urządzeń  do wtrysku i wytłaczania tworzyw.  Zobaczyli miejsca powstawania nowych specjalistycznych aplikacji i zapoznali się z ich zastosowaniem. Zwiedzili także instalację compoundingu oraz miejsce powstawania mieszanek tworzyw granulowanych. Atrakcją wycieczki był wyjazd  na wieżę widokową i podziwianie panoramy zakładów z najwyższego punktu siedziby Grupy Azoty S.A. Uczniowie mieli także okazję spotkać skoczka narciarskiego Piotra Żyłę, który był gościem specjalnym akcji „Tworzywa – materiały przyszłości”.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wycieczka - Azoty S.A. w Tarnowie