Międzyszkolne dyktando języka angielskiego

W dniu 13 marca 2015 r. tj. piątek odbył się etap finałowy międzyszkolnego dyktanda języka angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowany przez XVI LO w Tarnowie. W dyktandzie wzięło udział 18 uczniów z Tarnowa oraz okolic. Nasze gimnazjum reprezentowała Kornelia Mikulska. Zadaniem uczniów było zapisanie dwukrotnie usłyszanego tekstu, który pochodził z 1 z 10 wymaganych książek z serii Penguin Readers. Po dyktandzie na uczniów czekała miła niespodzianka. Uczestniczyli oni w konwersacjach z mieszkańcem Szkocji (native speakerem). Była to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności porozumiewania się w języku angielskim oraz wymiany doświadczeń na temat jakości życia w Polsce oraz w Szkocji. Z niecierpliwością czekamy na wyniki dyktanda.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/miedzyszkolne_dyktando_angielski{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2014/2015 Międzyszkolne dyktando języka angielskiego