Konkurs plastyczny ,,Zdrowy styl życia''

19.03.2015 ogłoszono wyniki szkolnego konkursu plastycznego ,,Zdrowy styl życia''

Oceniano po 4 pracę z każdej klasy. Pod uwagę były brane pomysłowość i estetyka wykonania.

I miejsce zajęli uczennice i uczniowie z kl III: A. Opoka, K. Mikulska, A. Chmielarz, K. Pabjan i B. Leś.

II miejsce zajęły uczennice klasy I: K. Czuba, G. Kowalczyk, K. Chudoba, S. Biernat, M. Kałuża i K. Warkocz.

III zajęli uczniowie klasy I: K. Kaczmarczyk, S. Wąs, A. Osada, M. Pabjan, T. Smoleń.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/konkurs_zdrowy_tryb_zycia{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2014/2015 Konkurs plastyczny ,,Zdrowy styl życia''