31 maja - Dzień Bez Papierosa

Realizując założenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem w naszym Gimnazjum podejmowano ostatnio następujące działania:

- 27 maja uczniowie wysłuchali pogadanki pani higienistki na temat szkodliwości palenia papierosów;

- 28 maja uczniowie uczestniczyli w apelu na którym podsumowano konkurs wiedzy dotyczący Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem oraz w ciekawy sposób przypomniano o szkodliwości palenia tytoniu.

Nasze działania doskonale wpisują się w obchodzony 31 maja Światowy Dzień Papierosa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/dzien_bez_papierosa{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2014/2015 31 maja - Dzień Bez Papierosa