Zjazd szkół imienia Królowej Jadwigi

8 czerwca uczniowie naszego gimnazjum wraz z panią Dorotą Muchą i księdzem Wojciechem Wątrobą a także rodzicami: Agnieszką Bober, Dorotą Kowalczyk oraz Teresą Pawełek uczestniczyła w zjeździe szkół Jadwiżańskich

Najpierw poszliśmy na Wawel, gdzie w Katedrze modliliśmy się pod Czarnym Krucyfiksem

i złożyliśmy czerwone róże przy relikwiach Pani Wawelskiej. Następnie przejechaliśmy do Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach, gdzie zwiedziliśmy Sanktuarium i wzięliśmy udział w Mszy Świętej. Przewodniczył jej Kardynał Stanisław Dziwisz. Eucharystię odprawiał również nasz ksiądz katecheta. Wśród gości byli też Pani Konsul Węgier i młodzież z Budapesztu.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/zjazd_szkol/{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2014/2015 Zjazd szkół imienia Królowej Jadwigi