Projekt „Our lifestyles – more similarities or differences?”

Uczniowie naszego gimnazjum z klasy I i III brali udział w realizacji projektu edukacyjnego „Our lifestyles – more similarities or differences?” w ramach programu etwinning. Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą z Francji. Uczniowie rozmawiali z rówieśnikami na czacie oraz za pomocą skype'a. Realizacja projektu przyczyniła się do zwiększenia tolerancji oraz doskonalenia sprawności językowych, głównie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Uczniowie mieli okazję wymienić doświadczenia z nastolatkami z Francji na temat zainteresowań, sposobów spędzania czasu wolnego, potraw narodowych, organizacji obowiązku szkolnego i najciekawszych miejsc, które można zwiedzić w Polsce i we Francji. Efektem naszej pracy jest filmik o Publicznym Gimnazjum w Uszwi przygotowany w całości przez uczniów klasy III. Mamy nadzieję, że zawarte znajomości przekształcą się przyjaźnie i będą trwały latami. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy. Miłego oglądania!

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2014/2015 Projekt „Our lifestyles – more similarities or differences?”