X Zjazd Szkolnych Kół Caritas

9 czerwca członkowie SKC naszego Gimnazjum uczestniczyli w X Zjeździe Szkolnych Kół Caritas diecezji tarnowskiej w Zabawie. Najpierw pojechaliśmy do Wał-Rudy – miejscowości, z której pochodziła bł. Karolina Kózka. Zwiedziliśmy dom błogosławionej oraz odprawiliśmy drogę krzyżową szlakiem jej męczeństwa.

Następnie udaliśmy się do Sanktuarium bł. Karoliny Kózki w Zabawie i uczestniczyliśmy we Mszy św. pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza. Po nabożeństwie rozpoczęła się agapa połączona z poczęstunkiem.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/caritas{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2015/2016 X Zjazd Szkolnych Kół Caritas