Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do teatru.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do teatru.

27 września uczniowie klas pierwszych oraz trzeciej pojechali do Krakowa. Najpierw zwiedzili wystawę w najstarszym budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego  Collegium Maius. Obejrzeli tam eksponaty przedstawiające historię krakowskiej uczelni.

Kolejnym punktem programu była wizyta w teatrze. Obejrzeliśmy spektakl pt. Chory z urojenia, w którym główną rolę grał Andrzej Grabowski. Po przedstawieniu spotkaliśmy aktora, który zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcie.


Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wycieczka do teatru.