Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Apel pamięci

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Apel pamięci

29 września uczestniczyliśmy w „Apelu pamięci” poświęconemu ofiarom II wojny światowej. Razem z uczniami Szkoły Podstawowej udaliśmy się do lasu Grabaliny, gdzie znajduje się tablica upamiętniająca rozstrzelanie przez hitlerowców żydowskiej rodziny Goldbergerów oraz pomagającego jej mieszkańca Uszwi Wojciecha Kotwisa. W scenerii lasu, który był świadkiem tamtej zbrodni, został zaprezentowany okolicznościowy montaż słowno-muzyczny oraz odbył się apel poległych.  Pamięć ofiar II wojny światowej uczciliśmy chwilą ciszy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Apel pamięci