Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Patrona Szkoły

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Patrona Szkoły

13 października 2016 roku obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły – Królowej Jadwigi. Okolicznościowa część artystyczna zaprezentowana przez trzecioklasistów przybliżyła życie i dokonania pani wawelskiej. Zgodnie ze zwyczajem uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie oraz uczestniczyli w otrzęsinach. Nie zabrakło także życzeń dla Nauczycieli i Pracowników Szkoły z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość zakończyła dyskoteka.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Dzień Patrona Szkoły