Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wieczór filmowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wieczór filmowy

W środę 26 października odbyło się spotkanie integracyjne wychowawców klas pierwszych z uczniami i rodzicami. Wspólnie obejrzeliśmy i omówiliśmy film, potem rozmawialiśmy o tym, jak uczniowie czują się w gimnazjum, jakie mają oczekiwania wobec szkoły, jakie są ich wrażenia z pierwszych tygodni nauki. Z rodzicami omawialiśmy problemy uczniów i sposoby realizacji programów wychowawczego i profilaktycznego. W przerwie zjedliśmy smaczną pizzę. Swobodna atmosfera sprzyjała integracji wychowawców z uczniami i ich rodzicami.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wieczór filmowy