Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konkurs „Jesienne stoliki”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konkurs „Jesienne stoliki”

Zgodnie z coroczną tradycją, na początku jesienni w naszym Gimnazjum Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pod tytułem „Jesienne stoliki”. Jury po dokonaniu oceny przygotowanych przez klasy instalacji ustaliło ostateczne wyniki:

Miejsce

Liczba pkt

Klasa

1

10/10

1a

2

9/10

1b

2

ex aequo

9/10

3

3

7/10

2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających tegoroczne prace.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Konkurs „Jesienne stoliki”