Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z Małym Księciem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z Małym Księciem

W naszej szkole realizujemy innowację pedagogiczną „I Ty możesz zostać aktorem”. W jej ramach uczniowie klasy Ia, którzy analizowali lekturę „Mały Książę”, przygotowali inscenizację na podstawie powiastki Exupery’ego. Samodzielnie opracowali scenariusz, przygotowali stroje i rekwizyty oraz dopasowali efekty dźwiękowe i świetlne. Uzupełnieniem przedstawienia była prezentacja multimedialna.

W czasie pracy nad spektaklem uczniowie analizowali i interpretowali lekturę, dzięki czemu stała się im bliższa. Wykazali się też kreatywnością. Mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Grę aktorów podziwiali ich koledzy z klasy Ib.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Spotkanie z Małym Księciem