Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konkurs - zdjęcie księżyca

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konkurs - zdjęcie księżyca

14 października podziwialiśmy na niebie ciekawe zjawisko największego zbliżenia Księżyca do Ziemi. Tego samego dnia przypadł również moment pełni Księżyca. Nasz naturalny satelita był widoczny na niebie jako obiekt nieco większy i jaśniejszy niż zazwyczaj. W szkole ogłoszono konkurs na najciekawsze i najładniejsze zdjęcie tego zjawiska. Po wnikliwej weryfikacji zwycięzcą została Alicja Hosaniak uczennica klasy Ia.

zdjęcia Alicja Hosaniak

zdjęcia Wiktorii Legutko

zdjęcia nadesłane przez innych

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Konkurs - zdjęcie księżyca