Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wyróżnienie dla Gabrysi Kusiak

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wyróżnienie dla Gabrysi Kusiak

W PG w Iwkowej odbyła się XI edycja konkursu poetycko-fotograficznego „Moje myśli, moje uczucia, moje życie”. Wzięło w nim udział pięćdziesięciu gimnazjalistów z pięciu powiatów. Uczennice naszej szkoły: Ania Duch, Alicja Hosaniak i Gabrysia Kusiak również napisały wiersze i wykonały do nich fotografie. Prace uczestników oceniało jury w składzie: światowej sławy fotografik – pan Adam Bujak i dziekan wydziału filologicznego UP w Krakowie prof. dr hab. Marek Karwala. Panowie wyróżnili Gabrysię Kusiak. Gratulujemy!

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wyróżnienie dla Gabrysi Kusiak