Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dyskoteka andrzejkowa w Gnojniku.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dyskoteka andrzejkowa w Gnojniku.

23 listopada w Gnojniku odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Młodzieżową Radę Gminy oraz Publiczne Gimnazjum w Gnojniku. Uczniowie naszej szkoły bawili się wspólnie z gimnazjalistami z Gnojnika i Lewniowej. Na początku odbył się przegląd grup czarowników oraz tradycyjne andrzejkowe wróżby. Potem uczestnicy imprezy tanczyli przy muzyce na żywo. W międzyczasie rodzice z Rady Rodziców częstowali kanapkami i słodkościami. Bardzo podobała nam się wspólna zabawa.

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Dyskoteka andrzejkowa w Gnojniku.