Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wyróżnienie dla Natalii Grocholi

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wyróżnienie dla Natalii Grocholi

Natalia Grochola - uczennica kl. II  naszego Gimnazjum otrzymała wyróżnienie w konkursie fotograficznym, którego celem było pokazanie piękna diecezji tarnowskiej i jej zabytków sakralnych w odsłonie jesiennej. Na konkurs zostało nadesłanych kilkadziesiąt fotografii. Jury, któremu przewodniczył ks. dr hab. Robert Kantor- kanclerz kurii diecezjalnej, wyłoniło 3 laureatów i przyznało 6 wyróżnień.

Gratulujemy Natalii i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie konkursowe kościoła parafialnego w Uszwi w odsłonie jesiennej.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wyróżnienie dla Natalii Grocholi