Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dobra książka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dobra książka

Uczennice kl. II w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Czytam, więc jestem” przygotowały akcję „Dobra książka” promującą czytelnictwo wśród uczniów naszej szkoły.  Wykonały okolicznościową gazetkę oraz zaprezentowały ciekawe książki pochodzące ze zbiorów własnych oraz z zasobów Publicznej Biblioteki w Uszwi. Zainteresowani akcją otrzymywali zakładki do książek oraz mieli możliwość wypożyczyć interesującą ich pozycję.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Dobra książka