Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Asystent rodziny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Asystent rodziny

14 grudnia w naszej szkole odbyło się zebranie z rodzicami, podczas którego został zaprezentowany spektakl profilaktyczny pt. "Mur Berliński" przygotowany przez Krakowskie Centrum Profilaktyki. Poruszał on kwestię komunikacji międzyludzkiej oraz problemy, jakie powstają w rodzinie wskutek braku wzajemnego zrozumienia.

Rodzice spotkali się także z Asystentem Rodziny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnojniku, który zapoznał ich ze swoimi zadaniami i uprawnieniami. Informację na ten temat udostępniamy poniżej.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Asystent rodziny