Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
W świątecznym nastroju

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

W świątecznym nastroju

Czwartek to ostatni dzień w szkole w tym roku kalendarzowym. Każda klasa przygotowała okolicznościowe spotkanie. Uczniowie razem z wychowawcami, pracownikami szkoły oraz rodzicami składali sobie świąteczne i noworoczne życzenia, łamali się opłatkiem i kosztowali wigilijnych przysmaków – zarówno tych przygotowanych przez rodziców, jak i własnoręcznie upieczonych. Na koniec wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz błogosławieństwa Bożego Dzieciątka na każdy dzień nadchodzącego 2017 Roku.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności W świątecznym nastroju