Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy w Uszwi

Radni Młodzieżowej Rady Gminy w Gnojniku wzięli udział w grze strategicznej „Aktywny obywatel w gminie” prowadzonych w ramach projektu Fundacji Aktywnej Edukacji z Porąbki Uszewskiej przez panie Annę Marek i Martę Tarabułę – Fiertak. Zajęcia odbyły się w PG w Gnojniku pod opieką Małgorzaty Wawryki oraz w PG w Uszwi pod opieką Doroty Muchy. W trakcie warsztatów młodzi radni odkrywali i wzmacniali kompetencje społeczne, diagnozowali potrzeby i oczekiwania członków społeczności lokalnej, a także zapoznawali się z zasadami konsultacji społecznych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy w Uszwi