Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
O mniejszościach narodowych na lekcjach wiedzy o społeczeństwie.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

O mniejszościach narodowych na lekcjach wiedzy o społeczeństwie.

Uczniowie klasy II pracowali metodą projektu nad tematem: mniejszości narodowe w Polsce. Starali się w ciekawy sposób zaprezentować zdobyte informacje. Zastosowali wiele metod: prezentacje multimedialne, ankiety, plakaty, scenki. Na zakończenie odbyła się degustacja potraw charakterystycznych dla danych mniejszości.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności O mniejszościach narodowych na lekcjach wiedzy o społeczeństwie.